ساعت سونتو

شرکت suunto، در سال ۱۹۳۶ میلادی توسط توماس وهلنن، در فنلاند با تولید قطب نماهای اشباع شده از مایع، کار خود را آغاز کرد. از زمان تاسیس نمایندگی سونتو، این شرکت حرکت رو به جلویی را برای تولید ساعت ورزشی سونتو، کامپیوترهای غواصی و ابزاری که توسط ماجراجویان و جهانگردان جهان استفاده می‌شود را داشته است. از بلندترین قله‌ها تا عمیق‌ترین اقیانوس‌ها، سونتو، از لحاظ فیزیکی و فکری، ماجراجویان را برای تسخیر سرزمین‌های جدید مجهز می‌سازد. این برند یکی از بهترین برندهای ساخت ساعت بوده که همواره مورد توجه ورزشکاران زیادی قرار گرفته است. در این مقاله قصد داریم تا به بهترین انواع ساعت سانتو بپردازیم.

انواع ساعت سونتو
ساعت سونتو دارای أنواع گوناگونی می‌باشد که همگی آن‌ها توسط بیشتر غواصان و ورزشکاران مورد توجه قرار گرفته است. همچنین أنواع بند ساعت سونتو در نمایندگی‌های‌ این برند قابل دسترس هستند که شما می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. نمونه‌هایی از ساعت suunto عبارت‌اند از:

ساعت سونتو ۳
ساعت سونتو ۵
ساعت سونتو ۷
ساعت سونتو ۹
ساعت suunto 9 Baro
ساعت سونتو ۹ پیک پرو
ساعت سونتو ambit3
لوازم جانبی ساعت سونتو
لوازم جانبی سونتو شامل بند، کابل و سایر اکسسوری‌های مربوطه می‌باشد. بند ساعت غواصی سوونتو، بر پایه بندهای NATO طراحی شده است که برای دوام بیشتر در شرایط دشوار نظامی ساخته مناسب هستند. سگک بند این نوع ساعت نیز بسیار مطمئن است. طراحی سگک این مدل به گونه‌ای می‌باشد که پس از سایز کردن بند توسط سگک معمولی، برای اطمینان بیشتر، بند از سه حلقه فلزی عبور کرده و احتمال افتادن و باز شدن هنگام غواصی را، به صفر می‌رساند. بند کامپیوتر غواصی سونتو، معمولاً در سه رنگ، مشکی، آبی و یشمی تولید می‌شود. همچنین به گفته شرکت تولید کننده، رنگ بند آبی این محصول، به مدرسین و استادان غواصی اختصاص داده شده است. این بند به گونه‌ای طراحی شده که، هم برای بستن روی لباس غواصی به راحتی تنظیم می‌شود، و هم برای استفاده روزمره راحت می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت ساعت سونتو مناسب غواصی، می‌توانید از نمایندگی‌های این برند در ایران، کمک بگیرید.

ساعت هوشمند ورزشی سونتو
یک نمونه از بهترین ساعت هوشمند ورزشی، ساعت هوشمند سونتو می‌باشد که در انواع و مدل‌های گوناگونی طراحی و تولید شده است. یکی از این مدل‌ها، ساعت سونتو ۳ می‌باشد. برنامه‌ریزی ورزشی در ساعت سونتو ۳ در سه حالت گوناگون ارائه می‌شود. یکی را انتخاب کنید که با هدف شما مطابقت داشته باشد و سعی کنید که سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را حفظ کنید؛ آن را به طور متوسط بهبود ببخشید. همچنین می‌توانید با یک برنامه فشرده‌تر، تناسب اندام get more info خود را نیز تقویت کنید. هر حالت را که انتخاب کنید، Suunto 3، یک برنامه تمرینی کامل ۷ روزه با مدت زمان و شدت مورد نیاز بدن شما، برای هر تمرین ایجاد می‌کند.

برنامه آموزشی به صورت خودکار با فعالیت‌های واقعی شما سازگار می‌باشد. از همین رو، اگر یک تمرین را از دست دادید، یا هیجان زده شده‌اید و کمی بیشتر از برنامه‌‌ تمرینی خود انجام دادید، نیازی به استرس در مورد به‌ روزرسانی دستی آن نیست. تمرینات برنامه‌ ریزی شده، به راحتی فعال شده و به محض شروع، ساعت شما را برای ماندن در شدت مناسب همراهی می‌کند.

نمایندگی رسمی ساعت سونتو در ایران
برند سونتو، به عنوان اولین و بهترین شرکت تامین‌کننده لوازم و تجهیزات غواصی و شنا، با بیش از نیم قرن تجربه همکاران متخصص این مجموعه، تنها یک اصل را سرلوحه کار خود قرار داده است و آن رضایت مشتری است. این شرکت نمایندگی‌هایی در تهران دارد که شما می‌توانید‌‌ با خیالی آسوده، محصول مد نظر خود را خریداری کنید. یکی‌ از نمایندگی‌های برتر برند سونتو در تهران می‌باشد که شما با مراجعه به این فروشگاه می‌توانید محصول خود را بهترین کیفیت و گارانتی را انتخاب کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *